| Fotó: | bekesi |
| Dátum: | 2026-05-26 12:01 |
| Távcső: | Celestron 11" SC tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ8-R Pro GoTo mechanika fej |
| Kamera: | Player One Astronomy Uranus-M (IMX585) |
| Szűrő: | Baader színszűrő kék 1.25" |
| Szűrő: | Antlia quad band |
| Szűrő: | Baader AstroSolar Filter ASTF 280mm |
| Exp. idő: | 300 frames |
| Helyszín: | Ajka-Padragkút Claudia Inter Stellas Csillagda |