| Fotó: | Miki76 |
| Dátum: | 2026-05-24 |
| Mechanika: | ZWO AM3 mechanika (csak fej) |
| Kamera: | ZWO ASI294MC Pro hűtött kamera |
| Szűrő: | Antlia Dual Band 3nm SII- OIII 2" |
| Szűrő: | Antlia ALP-T "Gold" (Ha OIII Dual Band 5nm) 2" |
| Szűrő: | Antlia Triband RGB Ultra 2" |
| Korrektor: | Samyang 35mm f1.4 |
| Korrektor: | Asiair Plus |
| Exp. idő: | 116 x 240 sec; Gain120, -10fok |
| Helyszín: | Kartal mellett |