| Fotó: | bekesi |
| Dátum: | 2026-05-03 18:52 |
| Távcső: | Celestron 11" SC tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ8-R Pro GoTo mechanika fej |
| Kamera: | Player One Astronomy Uranus-M (IMX585) |
| Kamera: | Player one Saturn-C SQR |
| Szűrő: | Baader SLOAN/SDSS z-s´ Filter 1.25" |
| Korrektor: | ZWO ADC |
| Korrektor: | GSO 2x Barlow ED lencsével (2") |
| Helyszín: | Ajka-Padragkút Claudia Inter Stellas Csillagda |