| Fotó: | Imikesv1000 |
| Dátum: | 2026-03-06 20:25 |
| Távcső: | Celestron 9.25" SC tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher HEQ-5 Pro Goto mechanika SynScan vezérlővel (bordásszíjhajtással) |
| Szűrő: | ZWO UV/IR-blokk szűrő (1.25") |
| Korrektor: | ZWO légköri diszperzió-korrektor prizma |
| Korrektor: | Televue 2x Barlow (1.25") |
| Exp. idő: | 4X75sec/30% |
| Helyszín: | Budaörs erkély |