| Fotó: | Rafeee |
| Dátum: | 2025-05-17 17:00 |
| Távcső: | Sigma 8/3.5 EX DG |
| Távcső: | TTArtisan 11mm f/2.8 |
| Távcső: | Samyang 24mm f1.4 |
| Mechanika: | Skywatcher Star Adventurer mechanika fej (fekete) |
| Kamera: | Canon EOS 6D |
| Kamera: | Canon EOS 6D (átalakÃtott) |
| Korrektor: | Samyang 35 mm F/1.4 |
| Exp. idő: | 25 db, egyenként 1000 képes jelenetből |
| HelyszÃn: | NamÃbia |