| Fotó: | Miki76 |
| Dátum: | 2025-10-19 |
| : | Starizona Nexus 0.75x kómakorrektor |
| Távcső: | Skywatcher 150/750 Newton - Feljavított |
| Mechanika: | NEQ6 Pro bordásszíj hajtással |
| Kamera: | ZWO ASI294MC Pro hűtött kamera |
| Szűrő: | Antlia Triband RGB Ultra 2" |
| Szűrő: | Antlia ALP-T "Gold" (Ha OIII Dual Band 5nm) 2" |
| Szűrő: | Antlia Dual Band 3nm SII- OIII 2" |
| Korrektor: | ZWO off- axis guider ASI 220 mini kamera |
| Korrektor: | Asiair Plus |
| Exp. idő: | 191*300 sec, Gain120, -10 fokra hűtve |
| Helyszín: | Kartal mellett |