| Fotó: | AstroSanyi |
| Dátum: | 2025-07-28 |
| Távcső: | SkyWatcher Quattro 250/1000 Newton EQ-6 Goto |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MM-Pro monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Astronomik LRGB Typ IIc 31mm szüröszett |
| Szűrő: | Antlia 36mm 3nm keskenysávú szűrőszett |
| Korrektor: | SkyWatcher F/4 kómakorrektor |
| Korrektor: | ZWO motoros szűrőváltó 8 db 1.25" vagy 31 mm méretű szűrőhöz |
| Helyszín: | Békés |