| Fotó: | opeter88 |
| Dátum: | 2025-07-20 23:00 |
| : | ToupTek off-axis guider (OAG-L) |
| Távcső: | SkyWatcher Equinox 120ED |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | Lacerta DSPro 2600c |
| Kamera: | ZWO ASI 220 MM mini monokróm kamera |
| Szűrő: | ZWO motoros szűrőváltó 5 × 2" szűrőhöz |
| Szűrő: | Optolong L-eXtreme szűrő (2") |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | SkyWatcher 0.85x fókusz reduktor/korrektor 120ED apo távcsőre |
| Exp. idő: | 44x600mp, 150 gain, 100 offset, -10°C |
| Helyszín: | Tiszaújváros |