| Fotó: | zsoltmet |
| Dátum: | 2025-04-27 21:54 |
| Távcső: | SkyWatcher SkyMax 127/1500 MC tubus (1.25" kihuzattal) - EQ mechanikára javasolt |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika Synscan vezérléssel |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik UV/IR blokk szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Svbony IR Pass 685 nm 1.25"" |
| Korrektor: | HosszabbÃtó toldat 26 mm (1.25") |
| Korrektor: | Baader Q-Turret Barlow 2.25x |
| Exp. idő: | 2x35000 frame, legjobb 10% |
| HelyszÃn: | Apátistvánfalva |