| Fotó: | zsoltmet |
| Dátum: | 2025-02-19 20:58 |
| Távcső: | SkyWatcher SkyMax 127/1500 MC tubus (1.25" kihuzattal) - EQ mechanikára javasolt |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika Synscan vezérléssel |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM monokróm kamera |
| Szűrő: | ZWO UV/IR-blokk szűrő (1.25") |
| Korrektor: | Hosszabbító toldat 26 mm (1.25") |
| Korrektor: | GSO Barlow 2x |
| Exp. idő: | Gain: 187; Shutter: 22 ms; 30.000 frame (20%) |
| Helyszín: | Apátistvánfalva |