| Fotó: | zsoltmet |
| Dátum: | 2025-04-03 20:10 |
| Távcső: | SkyWatcher SkyMax 127/1500 MC tubus (1.25" kihuzattal) - EQ mechanikára javasolt |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika Synscan vezérléssel |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik UV/IR blokk szűrő (1.25") |
| Korrektor: | Hosszabbító toldat 26 mm (1.25") |
| Exp. idő: | Gain: 160; Shutter: 5 ms; 3x 12000 frame (20%) |
| Helyszín: | Apátistvánfalva |