| Fotó: | Saxoo |
| Dátum: | 2025-03-03 |
| TávcsÅ‘: | SkyWatcher Quattro 250/1000 (átalakÃtott) |
| Mechanika: | ZWO ASIair Plus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 R |
| Kamera: | ZWO ASI2600MM Pro |
| Kamera: | APM 1.5 2" kómakorrigáló barlow |
| Kamera: | ZWO ASI174MM mini |
| Szűrő: | Antlia 36mm 3nm keskenysávú szűrőszett |
| Szűrő: | Antlia 36mm LRGB V-Pro szűrőszett |
| Korrektor: | ZWO OAG-L |
| Korrektor: | ZWO EAF |
| Korrektor: | ZWO EFW 7x36 |
| Exp. idő: | 3x60x10perc Ha, OIII, SII, 3x60x5perc RGB (45 óra) |
| HelyszÃn: | Mátra |