| Fotó: | Varga István |
| Dátum: | 2025-02-22 |
| Távcső: | Celestron RASA 8" f/2 OTA |
| Távcső: | Artesky Guidescope UltraGuide 70mm |
| Mechanika: | Celestron CGX Goto mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 120MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 585 MC-Pro színes, hűtött kamera |
| Szűrő: | Optolong L-Quad 2" |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | 50x180 sec |
| Helyszín: | Cserszegtomaj |