| Fotó: | THM |
| Dátum: | 2025-01-10 |
| Távcső: | SkyWatcher 9x50 keresőtávcső vezetéshez |
| Távcső: | Orion 200/800 Newton asztrográf |
| Mechanika: | SkyWatcher AZ-EQ-6 Pro Goto mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 120MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MM-Pro monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Korrektor: | Starizona Nexus 0.75 kómakorrektor |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | ZWO ASIAIR PRO mini wifi-s számítógép |
| Exp. idő: | 10x300sec H, 10x300sec S, 10x300sec O |
| Helyszín: | Répáshuta |