| Fotó: | TGabor |
| Dátum: | 2024-12-26 20:00 |
| Távcső: | Sigma 150-500mm f/5-6,3 APO DG OS HSM |
| Távcső: | Tokina RMC 135mm f2.8 |
| Mechanika: | Skywatcher EQ3 Pro (bordásszíj hajtással) |
| Kamera: | Pentax KP |
| Kamera: | OV9732 USB kamera |
| Exp. idő: | 44x300" light, 25 dark ISO1600 f7.1 |
| Helyszín: | Dorogháza |