| Fotó: | Varga István |
| Dátum: | 2024-12-27 |
| Távcső: | Celestron RASA 8" f/2 OTA |
| Távcső: | Artesky Guidescope UltraGuide 70mm |
| Mechanika: | Celestron CGX Goto mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MM-Pro monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Baader LRGB szűrőkészlet (2") |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | Ha: 45x180 sec L: 80x120 sec R: 50x120 sec G: 50x120 sec B: |
| Helyszín: | Cserszegtomaj |