| Fotó: | opeter88 |
| Dátum: | 2024-10-16 22:00 |
| Távcső: | SkyWatcher Equinox 120ED |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 220 MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | Lacerta DSPro 2600c |
| Szűrő: | Optolong L-eXtreme szűrő (2") |
| Szűrő: | ZWO motoros szűrőváltó 5 × 2" szűrőhöz |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | Pegasus Astro Indigo OAG |
| Korrektor: | SkyWatcher 0.85x fókusz reduktor/korrektor 120ED apo távcsőre |
| Exp. idő: | 177x300mp(Lextreme) 150gain, 100 offset, -10°C |
| Helyszín: | Tiszaújváros |