| Fotó: | Rudy |
| Dátum: | 2024-11-04 21:10 |
| Távcső: | SkyWatcher SkyMax 150/1800 MC tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO OAG |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM Mini |
| Kamera: | ZWO ASI 533 MC-Pro színes hűtött kamera |
| Szűrő: | Optolong L-Pro 2" |
| Korrektor: | ZWO ASIAir Plus kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Korrektor: | ZWO EAF motoros fókuszírozó |
| Korrektor: | Televue Powermate 2x (2") |
| Exp. idő: | 5x1800s, gain0, (-20°C), f24 |
| Helyszín: | Pilisvörösvár |