| Fotó: | Rudy |
| Dátum: | 2024-10-19 21:40 |
| Távcső: | SkyWatcher 190/1000 Makszutov-Newton |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 533 MC-Pro szÃnes hűtött kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM Mini |
| Szűrő: | Optolong L-eXtreme szűrő (2") |
| Korrektor: | ZWO ASIAir Plus kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Korrektor: | Televue Powermate 2x (2") |
| Exp. idő: | 12x1800s, gain 0, (-20°C), f10.5 |
| HelyszÃn: | Pilisvörösvár |