| Fotó: | TGabor |
| Dátum: | 2024-09-21 21:00 |
| Távcső: | Sigma 150-500mm f/5-6,3 APO DG OS HSM |
| Távcső: | Tokina RMC 135mm f2.8 |
| Mechanika: | Skywatcher EQ3 Pro (bordásszíj hajtással) |
| Kamera: | Pentax KP |
| Kamera: | OV9732 USB kamera |
| Exp. idő: | 35x180"+30 dark ISO3200 f7.1 @150mm |
| Helyszín: | Dorogháza |