| Fotó: | Szabó Szabolcs Zsolt |
| Dátum: | 2024-09-21 20:00 |
| Távcső: | SkyWatcher Quattro 150/600 Newton tubus + 0.85x kómakorrektor |
| Távcső: | Svbony 60/240mm vezetőtávcső |
| Mechanika: | NEQ6 Pro bordásszíj hajtással |
| Kamera: | ZWO ASI 120 MC-S színes kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 294 MC Pro színes hűtött kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 174 MM (Réz Soma) |
| Kamera: | ZWO ASI 462MC színes kamera |
| Szűrő: | ZWO 7 nm hidrogen-alfa1,25" |
| Szűrő: | Baader SemiApo szűrő (1.25") |
| Szűrő: | ZWO Duoband szűrő |
| Szűrő: | Optolong L-Ultimate 3 nm szűrő (2") |
| Korrektor: | T2 EOS Negatív bajonett |
| Korrektor: | ZWO ASIAir Plus kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | 1. komment |
| Helyszín: | TIT Uránia Bemutató Csillagvizsgáló Szolnok |