| Fotó: | Szabó Szabolcs Zsolt |
| Dátum: | 2024-08-31 23:00 |
| Távcső: | SkyWatcher Quattro 150/600 Newton tubus + 0.85x kómakorrektor |
| Távcső: | SvBony 50/180-as vezetőtávcső |
| Távcső: | Svbony 60/240mm vezetőtávcső |
| Mechanika: | NEQ6 Pro bordásszíj hajtással |
| Kamera: | ZWO ASI 462MC színes kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 120 MC-S színes kamera |
| Szűrő: | Baader SemiApo szűrő (1.25") |
| Szűrő: | ZWO 7 nm hidrogen-alfa1,25" |
| Korrektor: | ZWO ASIAir Plus kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Korrektor: | T2 EOS Negatív bajonett |
| Exp. idő: | 2x150x120sec, Gain130, -10C°, ZWO ASI 294 MM-Pro, Ha és OIII |
| Helyszín: | TIT Uránia Bemutató Csillagvizsgáló Szolnok |