| Fotó: | Kecskés Gábor |
| Dátum: | 2024-07-31 12:26 |
| Távcső: | Skywatcher 120/600 refraktor tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher HEQ5 Pro (bordásszíjhajtással) |
| Kamera: | ZWO ASI 585 MC színes kamera |
| Szűrő: | Baader SemiApo szűrő (1.25") |
| Szűrő: | SkyWatcher napfólia foglalatban (NF200N) |
| Szűrő: | Baader UV/IR blokk (CUT) szűrő (1.25") |
| Korrektor: | 0.5x fókuszreduktor (1.25") |
| Exp. idő: | 9724 frame-ből a legjobb 2000 kiválogatva, 81 fps 1920x1080 ROI |
| Helyszín: | Szeged (Tápairét) |