| Fotó: | TGabor |
| Dátum: | 2024-04-12 21:00 |
| Távcső: | Contax Carl Zeiss Vario Sonnar 80-200mm f/4 |
| Távcső: | Sigma 150-500mm f/5-6,3 APO DG OS HSM |
| Mechanika: | Skywatcher EQ3 Pro (bordásszíj hajtással) |
| Kamera: | Pentax KP |
| Kamera: | OV9732 USB kamera |
| Exp. idő: | 85x180"+30 dark+30 flat, ISO3200 f7.1 @150mm |
| Helyszín: | Dorogháza |