| Fotó: | DominikC |
| Dátum: | 2024-06-15 |
| Távcső: | SkyWatcher Evostar ED 80/600 DS-Pro apo tubus |
| Mechanika: | Skywatcher HEQ5 Pro GoTo Rowan Belt Mod |
| Kamera: | Canon 80D |
| Szűrő: | LACERTA 2" Herschel prizma szett, Brewster szögben |
| Szűrő: | ZWO Duo-Band keskenysávú szűrő (1.25") |
| Korrektor: | 3D nyomtatott carbon szűrőváltó 1.25" |
| Exp. idő: | 30 fr. 1/2000 ISO 100 |
| Helyszín: | Baja |