| Fotó: | hapet |
| Dátum: | 2024-02-13 |
| Távcső: | 150/1050 SkyWatcher ESPRIT apokromát |
| Mechanika: | ZWO AM5 Harmonic Equatorial Mount - GoTo |
| Kamera: | ZWO ASI 2600 MM Pro |
| Szűrő: | Astronomik H-alpha (6nm) CCD-szűrő (36mm) |
| Szűrő: | Astronomik O-III 6nm CCD-szűrő (36mm) |
| Szűrő: | Astronomik S-II (6nm) CCD-szűrő (36mm) |
| Korrektor: | SkyWatcher 0.77x fókusz reduktor/korrektor SW Esprit 150 ED APO távcsövekhez |
| Exp. idő: | 60x600sec |
| Helyszín: | Szokolya |