| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2024-01-10 22:00 |
| Távcső: | 200/800 Asztrograf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Exp. idő: | Halfa 18 óra, OIII 7 Óra Összexpóidő: 25 óra |
| Helyszín: | Öcsöd |