| Fotó: | opeter88 |
| Dátum: | 2023-12-16 |
| Távcső: | SW Evostar 72/420 ED |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 220 MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | Lacerta DSPro 2600c |
| Szűrő: | Optolong L-eXtreme szűrő (2") |
| Szűrő: | ZWO motoros szűrőváltó 5 × 2" szűrőhöz |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | Pegasus Astro Indigo OAG |
| Korrektor: | TS Photoline 0.79x reduktor/korrektor |
| Exp. idő: | 250x180mp (12,5h), 150gain, 100 offset, -10°C |
| Helyszín: | Tiszaújváros |