| Fotó: | Szabó Szabolcs Zsolt |
| Dátum: | 2024-01-30 20:00 |
| Távcső: | Svbony 60/240mm vezetőtávcső |
| Távcső: | Canon EF 70-200 f4 L |
| Kamera: | ZWO ASI 462MC színes kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 294 MC Pro színes hűtött kamera |
| Szűrő: | Baader SemiApo szűrő (1.25") |
| Szűrő: | ZWO Duoband szűrő |
| Korrektor: | ZWO ASIAir Plus kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Korrektor: | T2 EOS Negatív bajonett |
| Exp. idő: | 233x120sec, RedCat51 + Canon 70-200 aka 200mm, ZWO ASI: 071 MC-p |
| Helyszín: | TIT Uránia Bemutató Csillagvizsgáló Szolnok |