| Fotó: | tigerz |
| Dátum: | 2023-09-05 3:37 |
| Távcső: | Samyang 135/2 ED UMC |
| Távcső: | 50 mm vezetőtávcső |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 120MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MM-Pro monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | ZWO motoros szűrőváltó 8 db 1.25" vagy 31 mm méretű szűrőhöz |
| Exp. idő: | Ha: 251x3perc Oiii: 258x3perc Sii: 256x3perc |
| Helyszín: | Isaszeg |