| Fotó: | opeter88 |
| Dátum: | 2023-08-13 22:00 |
| Távcső: | SkyWatcher Equinox 120ED |
| Távcső: | 50/190 vezetőtávcső |
| Mechanika: | Skywatcher HEQ5 Pro GoTo Rowan Belt Mod |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MC színes kamera |
| Kamera: | Lacerta DSPro 2600c |
| Szűrő: | Optolong L-eXtreme szűrő (2") |
| Szűrő: | ZWO motoros szűrőváltó 5 × 2" szűrőhöz |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | SkyWatcher 0.85x fókusz reduktor/korrektor 120ED apo távcsőre |
| Exp. idő: | 33x180mp,150gain, 100 offset, -10°C |
| Helyszín: | Tiszaújváros |