| Fotó: | THM |
| Dátum: | 2023-08-14 |
| Távcső: | SkyWatcher 9x50 keresőtávcső vezetéshez |
| Távcső: | 150/600 carbon asztrográf |
| Mechanika: | SkyWatcher AZ-EQ-6 Pro Goto mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 1600 MM Pro monokróm hűtött kamera (DDR memória bufferrel) |
| Kamera: | ZWO ASI 120MM mini monokróm kamera |
| Szűrő: | ZWO 1,25" 7nm Ha |
| Szűrő: | ZWO L-RGB fotografikus szűrő készlet (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Korrektor: | ZWO ASIAIR PRO mini wifi-s számítógép |
| Korrektor: | ZWO motoros szűrőváltó 5 db 1.25" vagy 31 mm méretű szűrőhöz |
| Korrektor: | ZWO EAF fókuszmotor |
| Korrektor: | Mercusys AC1900 jelerősítő router |
| Exp. idő: | 57x300sec Ha, 30x180sec G, 30x180sec B |
| Helyszín: | Kecskemét |