| Fotó: | hapet |
| Dátum: | 2023-05-25 |
| Távcső: | 150/1050 SkyWatcher ESPRIT apokromát |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ6 Pro GoTo mechanika (bordásszíj hajtással) |
| Kamera: | ZWO ASI 2600 MM Pro |
| Szűrő: | Astronomik O-III 6nm CCD-szűrő (36mm) |
| Szűrő: | Astronomik S-II (6nm) CCD-szűrő (36mm) |
| Szűrő: | Astronomik H-alpha (6nm) CCD-szűrő (36mm) |
| Korrektor: | 0,77x Reduktor és képsíkegyenesítő Skywatcher Esprit 120 ED APO távcsövekhez |
| Exp. idő: | 33x20perc |
| Helyszín: | Decca Station Astro Farm Isabis Namibia |