| Fotó: | Ojko |
| Dátum: | 2023-06-18 00:00 |
| Távcső: | 200/800 Newton asztrográf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 294 MM-PRO hűtött kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 290 MM mini monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | Ha:4h; OIII:3h; SII:4h |
| Helyszín: | Győr |