| Fotó: | Varga István |
| Dátum: | 2023-03-12 |
| Távcső: | Celestron RASA 8" f/2 OTA |
| Távcső: | Artesky Guidescope UltraGuide 70mm |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MM-Pro monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Baader LRGB szűrőkészlet (2") |
| Korrektor: | Lacerta MGEN-3 standalone autoguider |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | L: 90x90 sec R: 30x90 sec G: 30x90 sec B: 30x90 sec |
| Helyszín: | Cserszegtomaj |