| Fotó: | varadinagypal |
| Dátum: | 2023-06-10 11:00 |
| Távcső: | SW Evostar 72/420 ED |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-3 mechanika (alumínium lábon) |
| Mechanika: | EQ3 kézivezérlő (saját tervezésű hardware és firmware) |
| Kamera: | ZWO ASI 178 MM monokróm kamera |
| Szűrő: | Antlia Hidrogén alfa, 3nm, 1.25" |
| Szűrő: | Omegon SII, 6.5nm, 1.25" |
| Szűrő: | Baader Solar Continuum szűrő 7.5 nm (1.25") |
| Szűrő: | Altair 2nm G-Band Solar Contrast Filter - 1.25" 430.3nm |
| Szűrő: | Baader napszűrő fólia ND3.8 (foto) - 10x10 cm |
| Korrektor: | noszogtató-követő-kütyü |
| Korrektor: | ZWO kézi szűrőváltó 5x1.25 (motorizálva) |
| Exp. idő: | 4x 4perc33 |
| Helyszín: | Kolozsvár, ersatz-obszi |