| Fotó: | pinteraron7 |
| Dátum: | 2022-07-24 |
| Távcső: | Lacerta 72/432 FLAT |
| Távcső: | Orion 50mm guidescope |
| Mechanika: | Skywatcher HEQ5 Pro GoTo Rowan Belt Mod |
| Kamera: | QHY IC8300 |
| Szűrő: | Baader H-alpha 7nm 2" CCD-filter |
| Szűrő: | ZWO L-RGB fotografikus szűrő készlet (1.25") |
| Exp. idő: | 1-1-1 óra R-G-B + 8x900s H-aplha |
| Helyszín: | Újszilvás |