| Fotó: | Varga István |
| Dátum: | 2022-02-05 |
| Távcső: | Artesky Guidescope UltraGuide 70mm |
| Távcső: | Celestron RASA 8" f/2 OTA |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 183 MC-Pro színes hűtött kamera |
| Szűrő: | IDAS LPS-P2 fotografikus mélyég szűrő 2" |
| Korrektor: | Lacerta MGEN-3 standalone autoguider |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | 150x180 sec Gain160 -10°C |
| Helyszín: | Cserszegtomaj |