| Fotó: | pinteraron7 |
| Dátum: | 2021-10-20 |
| Távcső: | Orion 50mm guidescope |
| Távcső: | SkyWatcher Explorer 200/1000P Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika Synscan vezérléssel |
| Kamera: | QHY IC8300 |
| Kamera: | ZWO ASI 120 MM-S monokróm kamera |
| Szűrő: | Televue Bandmate 2" 7nm Oiii |
| Szűrő: | Baader H-alpha 7nm 2" CCD-filter |
| Korrektor: | Skywatcher f4 Coma Corrector |
| Exp. idő: | 36*300sec Ha & 42*300sec O3 Gain0 Offset125 |
| Helyszín: | Debrecen |