| Fotó: | Csabec |
| Dátum: | 2021-10-14 |
| Távcső: | SkyWatcher 200/800 Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ6-R Pro GoTo mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 120MM mini monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 294 MM-PRO hűtött kamera |
| Szűrő: | IDAS LPS-D2 fotografikus mélyég szűrő 2" |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Korrektor: | ZWO motoros szűrőváltó 8 db 1.25" vagy 31 mm méretű szűrőhöz |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | 4.95 óra |
| Helyszín: | Várpalota |