| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2021-08-11 |
| Távcső: | 200/800 Asztrograf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | Halfa-Hidrogén alfa: 9,2 óra, OIII-oxigén 9 óra, SII 5óra Össze |
| Helyszín: | A fotó készítésének helye: Hungary-Öcsöd |