| Fotó: | VargaJános |
| Dátum: | 2021-06-29 |
| Távcső: | SkyWatcher Explorer 250/1200P-DS Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | ZWO ASI 174 MM-Cool monokróm hűtött kamera |
| Szűrő: | Baader napszűrő fólia ND3.8 (foto) 25cm |
| Szűrő: | Baader Solar Continuum szűrő (1.25") |
| Korrektor: | Televue Powermate 4x (2") |
| Helyszín: | Budapest, III. Csillaghegy |