| Fotó: | Hati |
| Dátum: | 2021-06-19 20:30 |
| Távcső: | SkyWatcher 114/900 Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-2 mechanika |
| Kamera: | ZWO ASI 120 MC-S színes kamera |
| Korrektor: | Barium 25mm okulár |
| Korrektor: | Barium 10mm okulár |
| Korrektor: | Baader Q-Turret Barlow 2.25x |
| Korrektor: | Lacerta 7mm |
| Helyszín: | Gyönk |