| Fotó: | baxika |
| Dátum: | 2021-06-08 22:00 |
| Távcső: | Lacerta 72/432 FLAT |
| Távcső: | 72/432 Lacerta ED-APO |
| Mechanika: | SkyWatcher HEQ-5 Pro Goto mechanika SynScan kézivezérlővel |
| Kamera: | ZWO ASI 178 MM monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 294 MC Pro színes hűtött kamera |
| Szűrő: | IDAS LPS-D2 fotografikus mély-ég szűrő (2") |
| Szűrő: | IDAS Hutech NB1 Nebula Booster 2" |
| Korrektor: | 53mm Vezetőtávcső |
| Korrektor: | ZWO ASIair kamera/mechanika vezérlő-egység |
| Exp. idő: | 29x180s 31x600s Gain 200 ,300 |
| Helyszín: | Dorog |