| Fotó: | pinteraron7 |
| Dátum: | 2021-06-07 |
| Távcső: | Orion 50mm guidescope |
| Távcső: | SkyWatcher Explorer 200/1000P Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher NEQ-5 Pro GoTo mechanika Synscan vezérléssel |
| Kamera: | Canon 60D |
| Kamera: | Altair mono guidekamera |
| Szűrő: | Baader H-alpha 7nm 2" CCD-filter |
| Szűrő: | Televue Bandmate 2" 7nm Oiii |
| Korrektor: | Baader MPCC kómakorrektor |
| Exp. idő: | 24*300s ISO800 OIII és 44*300s ISO800 Ha |
| Helyszín: | Debrecen |