| Fotó: | Bajmóczy György |
| Dátum: | 2020-10-05 |
| Kamera: | ZWO ASI 120 MM monokróm kamera |
| Kamera: | ZWO ASI 385 MC színes kamera |
| Szűrő: | Astronomik Planet IR Pro 742 CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Korrektor: | Televue Powermate 4x (2") |
| Helyszín: | Bicske |