| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2020-09-09 22:00 |
| Távcső: | 200/800 Asztrograf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | Halfa 13 óra, SII 5óra, OIII 2óra. Összexpóidő: 20 óra. |
| Helyszín: | Hungary-Öcsöd |