| Fotó: | lac |
| Dátum: | 2020-04-01 |
| Távcső: | SkyWatcher Quattro 200/800 Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher HEQ-5 Pro mechanika Syntrek vezérléssel |
| Kamera: | Nikon D3500 szűrő eltávolítva |
| Szűrő: | Castell CLS (2") |
| Szűrő: | SVBONY 2" UV/IR CUT szűrő |
| Szűrő: | SVBONY H-Alpha 2" 7nm |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | 86*300s ISO1600 CLS + 46*720s ISO1600 HA |
| Helyszín: | Maglód |