| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2019-07-16 |
| Távcső: | 200/800 Asztrograf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | Halfa 13,5 óra , SII 4óra, OIII 4óra, RGB 1óra Összexpóidő: 22,5 |
| Helyszín: | Öcsöd |