| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2018-12-10 |
| Távcső: | 200/800 Asztrograf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszÃjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | Halfa 7 óra , SII 7óra, OIII 7óra, RGB 1óra |
| HelyszÃn: | Öcsöd |